Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Cehennem Melekleri 4
22 Eylül 2023
Cehennem Melekleri 4
Cehennem Melekleri 4, deniz açıklarında bulunan bir nükleer füze gemisinin bteröristlerce ele geçirilmesi sonucu başlatılan operasyon konu ediyor.
Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi
15 Eylül 2023
Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi
Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi, şehirlerini korumak için süper kahramanlar Uğur Böceği ile Kara Kedi'ye dönüşen Parisli gençler Marinette Dupain-Cheng ve Adrien Agreste'in hikayesini konu ediyor.
Dehşetin Yüzü 2
8 Eylül 2023
Dehşetin Yüzü 2
The Nun’da yaşanan olaylardan dört yıl sonra Rahibe Irene, yaşadığı travmayı atlatmaya çalışır. Bu sırada garip olaylar ve açıklanamayan ölümlerle ilgili söylentiler yayılmaya başlar, ve kısa süre sonra Irene, iblisle ilk karşılaştığı manastıra geri çağrılır.
Ammar 4
22 Eylül 2023
Ammar 4
Ammar 4, komşusunun evliliğini bitirmek için büyü yaptıran bir kadının yaşadıklarını konu ediyor.
Yıldız Tozu
22 Eylül 2023
Yıldız Tozu
Yıldız Tozu, aileleriyle birlikte küçük bir kasabada yaşayan iki küçük kardeş Kenan ve Mustafa'nın hikayesini konu ediyor.
Doru Macera Adası
30 Ağustos 2023
Doru Macera Adası
Gizemli biri olan Hakem Bey'in hazırladığı oyunlara katılan Doru, Karatay ve dostları için kazananın alacağı "Ormanın Kralı" unvanı başlarda pek de önemli değildir. Karatay Kara Takım'ın kaptanı olurken Doru da Beyaz Takım'a kaptanlık yapar.
Kocamı Kim Öldürür
22 Eylül 2023
Kocamı Kim Öldürür
Kocamı Kim Öldürür, servet evliliği yaptığı kocasından kurtulmanın yolunu arayan bir kadının hikayesini konu ediyor.
Venedik'te Cinayet
15 Eylül 2023
Venedik'te Cinayet
Venedik'te Cinayet, emekli olmasına rağmen kendisini bir anda gizemli bir cinayet vakasının içerisinde bulan dedektif Hercule Poirot'un hikayesini konu ediyor.
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
20 Aralık 2002
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule'de, Yüzük Kardeşliği üyelerinin her birinin, kardeşlik bozulduktan sonra başlarına gelenler anlatılıyor. Kahramanlarımız, gruplar halinde Orta Dünya’nın en tehlikeli yerlerinde maceralar yaşayacaklar, yeni kavimler ve çoktan unutulmuş medeniyetlerle tanışacaklar.Frodo ve Sam, yanlarında zorunlu ...
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
19 Aralık 2003
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, Tek Yüzük'ün yok edilmesi için verilen mücadeleyi konu ediyor. Sauron'un orduları büyüdükçe büyümektedirler. Frodo ve onun can dostu Sam, korku dolu bir yolculuğun göbeğinde, korkunç Mordor'a adım adım yaklaşmaktadırlar. Tek yüzük yok edilmelidir ve iyilik bunun için savaşmaya ...
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
21 Aralık 2001
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği, dünyanın kaderini değişterecek olan yüzükten kurtulmak için verilen mücadeleyi konu ediyor. Yıllar önce üretilen ve Orta Dünya topraklarına kandan başka hiçbir şey getirmeyen yüzüklerin sonuncusu, üretiminden yüz yıllar sonra ortaya çıkar. Amcasının kendisine emanet ettiği ...
Meg 2: Çukur
4 Ağustos 2023
Meg 2: Çukur
Meg 2: Çukur, tarih öncesi köpek balığı Meg’lere karşı mücadele eden bir araştırma ekibinin hikayesini konu ediyor.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.

betine giriş betine giriş