Müdür Vargeloğlu'dan video konferans

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
25 Kasım 2020 - Çarşamba 09:25 Bu haber 3871 kez okundu
 
Müdür Vargeloğlu'dan video konferans
Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, adaylığı tamamlanan öğretmenlerle buluştu. Video Konferans sistemi üzerinden gerçekleştirilen buluşmaya ilimize atanıp adaylığı tamamlanan 83 öğretmen katıldı
Eğitim Haberi
Müdür Vargeloğlu'dan  video konferans

Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yaşanan pandemi sürecini en az hasarla atlatmaya çalıştıklarını belirterek, "Kutsal bir göreve atandınız, sizler ülkemizin ve milletimizin geleceğini yetiştireceksiniz. Ne kadar başarılı ve donanımlı gençler yetiştirirseniz geleceğe bir o kadar umutlu bakarız. Gönül isterdi ki bu görüşmeyi yüz yüze, gönül gönüle yapalım. Fakat içerisinde bulunduğumuz şartlar gereği şimdilik bu şekilde görüşmek zorundayız." ifadelerini kullandı.
Toplantıda öğretmenlere çeşitli önerilerde bulunan Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ordu'nun çok güzel bir şehir olduğunu, bu şehirde görev yapan öğretmenlerimizin de bu yüzden çok şanslı olduğunu vurguladı. Öğretmenlerin bulundukları coğrafyayı tanımalarını, kültürünü ve sosyal yapısını iyi bilmelerini isteyen Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında mesleki ve kişisel gelişimlerinize katkı sunan çalışmalar içerisinde bulunabilirsiniz. Çevrenize karşı mutlaka yapıcı bir dil geliştirmelisiniz. Hata yapmaktan korkmayın, hatalar doğru değerlendirilirse sizi başarıya götürecek yegâne anahtarlardır. Hangi branştan olursak olalım, Türkçemizin kullanımına azami ölçüde dikkat edelim. 'Şahsiyeti şahsiyet inşa eder' anlayışıyla hareket ederek, öğrencilerimizin sadece akademik beceriler kazanmalarına değil, sağlam karakterler oluşturmalarına destek olalım. Unutmayalım ki öğretmenlik diplomayla biten değil, diplomayla başlayan bir meslektir." ifadelerini kullandı.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Müdür, Vargeloğlu'dan, , video, konferans,
Yorumlar
Haber Yazılımı