KODLAMA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
17 Şubat 2021 - Çarşamba 09:50 Bu haber 3692 kez okundu
 
KODLAMA EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki Ordu Yazılım A.Ş. (ORYAZ) tarafından üçüncüsü düzenlenen “Kodlama Uygulama Eğitimi” devam ediyor. Online olarak gerçekleştirilen eğitimlerle Ordu’nun bir yazılım üssü olması hedefleniyor
Eğitim Haberi
KODLAMA  EĞİTİMLERİ  DEVAM EDİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in gençlerin bilim ve teknolojiye olan ilgisini artırmak ve Ordu’yu bir yazılım üssü haline getirmek amacıyla temellerini attığı Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORYAZ’a ilgi her geçen gün artarken bu kapsamda hayata geçirilen “Kodlama Uygulama Eğitimleri" üçüncü kez düzenleniyor.
2-5 Şubat tarihleri arası başvuruları alınan eğitimlere katılmaya hak kazanan gençler, ORYAZ tarafından online verilen eğitimlere katılarak kodlama öğreniyor. 20 Şubat’a kadar sürecek olan eğitimlerle katılımcılaraWeb uygulama, mobil uygulama (Android ve IOS) geliştirme yeteneği kazandırılması amaçlanıyor.
Devam eden eğitimlerin tamamlanması ile başarılı olan kursiyerlere geniş kapsamlı ileri düzey kodlama eğitimi verilecek ve bu eğitimler Mart 2021 tarihinde başlayacak. Kursun içeriğine göre 3-6 aylık uzmanlık eğitimi verilecek ve bu eğitimler sonucunda üretim alım garantili yazılım sözleşmesiimzalanacak.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: KODLAMA, , EĞİTİMLERİ, , DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı