AMATÖR SPOR HAFTASI DEVAM EDİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
09 Ekim 2021 - Cumartesi 12:31 Bu haber 1808 kez okundu
 
AMATÖR SPOR HAFTASI DEVAM EDİYOR
Ordu'nun Ünye İlçesinde Amatör Spor Haftası çeşitli etkinlikler ile kutlanıyor
Spor Haberi
AMATÖR SPOR HAFTASI DEVAM EDİYOR

Her yaştan insanın spor yapması için düzenli fiziksel aktivitelerin oluşturulmasını özendirmek ve yeni bireylerin spora kazandırılması için, farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası kapsamında Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç katılım gösteren sporcuları ve aileleri tebrik etti. Futbol, Taekwondo, Okçuluk, Basketbol ve Voleybol müsabakaları yapıldı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ordu’da eğitimde ve sporda birçok başarı elde ederek ülkemizi gururla temsil eden sporcular yetiştirdiğini belirterek, İl genelinde gençlerin spora yönelmesi ve elde ettikleri başarılar ile akranlarına örnek olduklarını kaydetti.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Genç, "İl ve ilçelerimizde okçuluk, voleybol, taekwondo, güreş, futbol, basketbol, wushu ve daha bir çok alanda sporcularımız hem ilimizi hem de ülkemizi gururlandıran bir çok başarıya imza atıyorlar. Ünye’de bu konuda başarısını ispatlamış bir ilçemiz. Amatör spor haftası etkinlikleri kapsamında bizde sporcularımız ve antrenörlerimizin yanındayız. İlimizde sporun gelişmesi sporcuların desteklenmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz" dedi. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: AMATÖR, SPOR, HAFTASI, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı