Vargeloğlu’ndan öğrencilere uyarılar

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
15 Kasım 2021 - Pazartesi 08:52 Bu haber 1040 kez okundu
 
Vargeloğlu’ndan öğrencilere uyarılar
Altınordu Yeşilyurt Ahmet Karlıbel İlkokulu/Ortaokulu, Fatih Anadolu Lisesi ve 15 Temmuz İlkokulunu ziyaret eden Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu idareci, öğretmen ve öğrencilerle buluştu
Eğitim Haberi
Vargeloğlu’ndan öğrencilere uyarılar

15-19 Kasım'ı kapsayan dokuz günlük ara tatile giren öğrencilerin tatil öncesi heyecanlarına ortak olan Müdürümüz, 15 Temmuz İlkokulunda bayrak törenine katılarak idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere seslendi.
Ordu Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu yaptığı konuşmada, salgın kurallarına sıkı sıkıya uymalarını; maske, mesafe ve hijyen kuralarına dikkat etmelerini dile getirirken, "Bakanlığımız tarafından alınan tedbirler doğrultusunda, 6 Eylül'de başlattığımız yüz yüze eğitim sürecimize, 15-19 Kasım'ı kapsayan dokuz günlük bir  'ara tatil' ile mola vereceğiz. Şimdiden, ara tatilinizin sağlıkla geçmesini temenni ediyorum. Bu başarıda şüphesiz, Kovid-19 salgınına karşı siz yavrularımızın, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve okul yöneticilerimizin aldığı olağanüstü tedbirlerin; aşılanma konusunda gösterilen fevkalade hassasiyetin büyük katkısı var." dedi.
Tatilde yapılabilecek çalışmalarla ilgili tavsiyelerde bulunan Müdür Vargeloğlu, "Sevgili Öğrenciler, bugün itibariyla başlayacak bu ara tatilde de lütfen Kovid-19 tedbirlerini elden bırakmayalım.  Tatilde maske, mesafe ve temizlik kurallarına göstereceğiniz hassasiyet yüz yüze eğitime sağlıkla devam edebilmemizi doğrudan etkileyecektir. Tatilde bol bol eğlenmenizi, dinlenmenizi ve kaliteli zaman geçirmenizi tavsiye ediyorum. Arkadaşlarınızla,  aile fertlerinizle oyunlar oynayın, ilginize ve yeteneğinize uygun sanat ve spor faaliyetlerine katılım sağlayın. Bol bol kitap okuyun! Yeni yerler gezerek keşiflerde bulunun. Tatilde moral, motivasyon ve enerji depolayarak gelin okullarınıza. Bizler de sizleri okullarımızda özlemle bekliyor olacağız. Ara tatil sonrasında yüz yüze eğitime kaldığımız yerden devam edeceğimizin heyecanıyla hepinize iyi tatiller diliyorum.  Sağlıkla, sevgiyle kalın!" dedi.  
 
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Vargeloğlu’ndan, öğrencilere, uyarılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı