“ŞAKRAK” SİİRT’TEN ANTALYA’YA KADAR ULAŞTI

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
02 Ağustos 2021 - Pazartesi 09:31 Bu haber 2435 kez okundu
 
“ŞAKRAK” SİİRT’TEN ANTALYA’YA KADAR ULAŞTI
Ordu’da hikayesi geçen “Şakrak 6 Büyük Sır” çocuk kitabı, Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan’da yapılan bir etkinlikle Türkiye’deki birçok öğrenci ile buluşturuldu
Eğitim Haberi
“ŞAKRAK” SİİRT’TEN ANTALYA’YA KADAR ULAŞTI

Pandemi sebebiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerini sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın ile yapan Ordu Büyükşehir Belediyesi, etkinliği izleyen ve talepte bulunan bütün çocuklara Ordu’da hikayesi geçen “Şakrak 6 Büyük Sır” çocuk kitabı ve çantasını hediye etti. İletişim bilgilerini bildiren çocuklara en kısa zamanda ulaşım sağlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri yurdun dört bir köşesine hediyeleri gönderdi.
Siirt, Amasya, Antalya gibi Türkiye’nin farklı köşelerinde hediyeleri alan çocuklar mutlulukları karşısında videolu ve fotoğraflı dönüş yaparak Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler. Aynı zamanda Türkiye’nin her köşesindeki çocuklar için yapılan bu etkinlik için ise ayrıca memnuniyetlerini dile getirdiler.
Siirt’te görev yapan ve gönderilen kitapları alarak öğrencilerine dağıtan Ordulu öğretmen Eda Atılgan gönderdiği teşekkür videosunda, “13 yıldır Siirt’te matematik öğretmeni olarak görev yapıyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilerimize gönderilen Şakrak kitaplarının dağıtımını gerçekleştirdik. Kitapların buraya gelmesine vesile olan Eski Enerji Bakanımız şimdi ise Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Başkan Vekilimiz Adem Atik’e ve ORBEL Genel Müdürümüz Muhammed Günaydın’a çok teşekkür ediyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesinin Ordu’yu ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan daha yukarılara taşımak için yapmış oldukları projeleri yakından takip ediyorum ve tüm Ordulu hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. İnşallah bir gün Ordu’ya geldiğimde projeleri yerinde ve yakından görmekte nasip olur. Evliyalar şehri Siirt’ten Karadeniz’in incisi Ordu’ya sevgiler ve selamlar gönderiyorum” dedi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: “ŞAKRAK”, SİİRT’TEN, ANTALYA’YA, KADAR, ULAŞTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı