Müdür Vargeloğlu öğrencilerle buluştu

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 13:37 Bu haber 2754 kez okundu
 
Müdür Vargeloğlu öğrencilerle buluştu
Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, salgının oluşturduğu akademik, fiziksel, sosyal ve duygusal kayıpların giderilmesi için hayata geçirilen "Ulusal Destekleme Programı"nın yaz dönemini kapsayan "Telafide Ben de Varım" etkinlikleri kapsamında Fatsa'da öğrencilerle buluştu
Eğitim Haberi
Müdür Vargeloğlu öğrencilerle buluştu

Yüzmeden akıl zekâ oyunlarına, bilim şenliklerinden gençlik kamplarına yüzlerce etkinliğin öğrencilerle buluşacağı program kapsamında İlçe Millî Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya'nın beraberinde bulunduğu Fatsa'da öğrencilerle buluşan Müdürümüz, katıldığı etkinliklerde öğrencilerin mutluluğunu paylaştı.
Ordu'da çocukların güzel bir yaz geçirmesi için planlanan etkinlikler "Telafide Ben de Varım" Programı kapsamında 31 Ağustos'a kadar sürecek.
Bir buçuk yıl sürecek Ulusal Destekleme Programı'nın tatil dönemi planı "Telafide Ben de Varım"; salgın hastalık sebebiyle ortaya çıkan öğrenme açıklarını kapatmak, yine bu dönemde oluşan sosyal, duygusal kayıpları telafi etmek için kapsamlı bir çalışma olarak tüm Türkiye'de devam ediyor.
Telafi programları içinde öğretmenler için de mesleki gelişim programları yer alıyor. Doğa yürüyüşü eğitiminden, halk oyunlarına kadar farklı alanlarda bu eğitimler yaz boyu devam edecek.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Müdür, Vargeloğlu, öğrencilerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı