MESUDİYE İLÇE KONGRESİ YAPILDI

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
28 Eylül 2020 - Pazartesi 09:53 Bu haber 3548 kez okundu
 
MESUDİYE İLÇE KONGRESİ YAPILDI
AK Parti Mesudiye İlçe Teşkilatının 7. olağan kongresi yapıldı. Kongreye, Milletvekili, Metin Gündoğdu, Ergün Taşçı, İl Başkanı Halit Tomakin, çevre İlçenin İlçe ve Belediye Başkanları delegeler ve Mesudiyeliler katıldı
Siyaset Haberi
MESUDİYE İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Kongre Divan Başkanlığını Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar,  Divan Başkan Yardımcılığına, İl Başkan Yardımcısı Muhittin Konca , Katip Üyelik görevlerini ise İl Yönetim Kurulu Üyesi  Ömer Bilgin, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur İnce , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Gündoğdu  yaptı.
Mevcut İlçe Başkanı Mustafa Başarslan’ın aday olmadığı kongreye tek liste ile gidildi. AK Parti Mesudiye İlçe Başkanlığına daha önce 2 dönem Üçyol Belde Belediye Başkanlığı 1 Dönem Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yapan Aydın Gündoğdu seçildi. Aydın Gündoğdu’nun Listesi şu isimlerden oluştu;  Başkan Aydın Gündoğdu,  Mustafa Yılmaz, Mehmet Ali Poyraz, Mahmut Şahin, Birol Yılmaz, Ahmet Sevim, Nebahat Yılmaz,Nihat Dursun erim, Fatma Yılmaz,Sevtaç Anı Kaya,Mutlu Tekin,Emrah Tuncer , Dedem Betül Kaya,Çağatay Başaran,Musa Furkan Başarslan seçildi. 
Kongrede bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, Karadeniz-Akdeniz yolundan geçerken insanın göğsnün kabardığını , onur ve gururunun arttığını , yüreğinin devlete olan güvenini pekiştirdiğini ifade ederek, AK Parti’nin hizmetlerini görmek isteyenler gelsinler Mesudiye ye baksınlar şu dağlara taşlara , baksınlar çetin doğa şartlarında nasıl hizmet edilirmiş gelsinler görsünler , bu nasıl yollar yapılmış, bu tüneller o geçit vermez dağları delmiş geçmiş, çetin doğa şartları nasılda AK Parti ile dize gelmiş gören gözleri buralara bakmaya ve hizmetleri görmeye davet ediyorum" dedi. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: MESUDİYE, İLÇE, KONGRESİ, YAPILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı