MEB'den önemli uyarı

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
21 Eylül 2020 - Pazartesi 10:37 Bu haber 3374 kez okundu
 
MEB'den önemli uyarı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm çalışanların sağlığı için okul bahçeleri ve binalarına kimsenin alınmayacağını açıkladı.
Eğitim Haberi
MEB'den önemli uyarı

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, yarın okullarda yüz yüze eğitimin ilk günü olması nedeniyle gelen görüntü ve fotoğraf çekim taleplerine ilişkin bilgilendirme yapma gerekliliğinin doğduğu ifade edildi.

Açıklamada, "Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımızın sağlığı için okul bahçelerimize ve binalarımıza kimse alınamayacaktır. Anlayışınız ve hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Görüntü ve fotoğraf servisi Basın Müşavirliğimiz tarafından yapılacaktır" denildi.

SAKARYA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLAMA YAPTI

Sakarya MEM'den yapılan açıklama şu şekilde;

"Milli Eğitim Bakanlığımızdan gelen bilgi neticesinde yarın (21 Eylül Pazartesi) okullarımızda yapılacak çalışmalarda öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm çalışanlarımızın sağlığı için sizleri okullarımıza alamayacağız. Bu süreçte bizlere vereceğiniz büyük destek sosyal mesafe ve hijyen tedbirlerimizin uygulanmasına göstereceğiniz hassasiyet olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Haberleriniz için görüntü ve fotoğraf servisi, İl Müdürlüğümüzün Basın Birimi tarafından gerçekleştirilecektir. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederiz."

Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: MEB'den, önemli, uyarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı