Gülyalı Belediyesi’nden Ordu'da sağlık protokolü

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
20 Ekim 2021 - Çarşamba 09:28 Bu haber 691 kez okundu
 
Gülyalı Belediyesi’nden Ordu'da sağlık protokolü
Gülyalı Belediyesi, Medical Park Ordu Hastanesi ile personel ve yakınlarına özel imkânlar sağlayan sağlık protokolü imzaladı. Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe ile Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış’ın katılımı ile belediye ve hastane arasında imzalanan protokol kapsamında her iki kurum birçok sosyal projede işbirliği halinde birlikte hareket edecekler
Gündem Haberi
Gülyalı Belediyesi’nden  Ordu'da sağlık protokolü

Göreve başladığı günden bu yana hem ilçe halkının hem de personelin huzur ve refahının önemli olduğuna değinen Başkan Tepe, “Her işin başı sağlık. Vatandaşlarımıza hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırıyoruz. Bunun yanında personelimizin de sağlığını, moral ve motivasyonunu yüksek tutmamız gerekiyor. Bu kapsamda sağlık alanında personelimizin kaliteli hizmete erişimini kolaylaştırmak adına Medical Park Ordu Hastanemizle özel bir protokol imzaladık. İmzaladığımız protokol kapsamına belediye meclis üyelerimizi de dahil ettik. Hem ayaktan poliklinik, hem de yatış hizmetlerinden kaliteli ve avantajlı yararlanabilecekler. Gülyalı Belediyesi’ni bir aile olarak görüyor ve ailemizin de sağlığını önemsiyoruz. Kurumumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi. 
Protokolün imzalanmasının ardından açıklamalarda bulunan Medi- cal Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış, "Medical Park Ordu Hastanesi olarak bölgeye kaliteli sağlık hizmetini sunan en büyük sağlık kuruluşuyuz. Sağlık ve sosyal alanda birçok kurum ve kuruluşlarla işbirliği halinde hareket etmeyi amaçlıyoruz. Gülyalı Belediyemiz ile de sağlık alanında yapacağımız projelerle ilimize değer katmayı planlıyoruz. Ekim ayında Gülyalı Belediyesi ile meme kanseri farkındalığını artırmak amacı ile eğitim planlamaları yaptık. Belediyemizin tüm çalışmalarında sağlık desteği anlamında her konuda yanlarındayız’’ dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Gülyalı, Belediyesi’nden, , Ordu'da, sağlık, protokolü,
Yorumlar
Haber Yazılımı