Valiliğin kapısı herkese açık

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
20 Eylül 2021 - Pazartesi 10:55 Bu haber 1823 kez okundu
 
Valiliğin kapısı herkese açık
Vali Tuncay Sonel, vatandaşların istek ve taleplerini dile getirdikleri "Halk Günü" toplantılarını sürdürüyor
Eğitim Haberi
Valiliğin kapısı herkese açık

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen “Halk Günü” toplantısında vatandaşlarla tek tek görüşen Vali Tuncay Sonel, sağlık, iş, yardım gibi birçok konuda kendisine iletilen talep, şikâyet ve sıkıntılara anında çözüm bulurken, toplantıda hazır bulunan ilgili kurum müdürlerine de vatandaşların ilettiği sorunların çözümü noktasında gerekli talimatları verdi.
Koronavirüs tedbirlerinin gözetilerek gerçekleştirildiği "Halk Günü" toplantısında toplam 147 vatandaşı dinleyen ve ilettikleri sorunlarına anında çözüm bulmaya çalışan Vali Tuncay Sonel, ”Halk gününe katılan tüm vatandaşlarımızın bizlere iletmiş olduğu her türlü sorunlarına hızlı bir şekilde çalışma arkadaşlarımızla birlikte çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Valiliğimizin kapısının herkese açık olduğunun buradan bir kez daha altını çizmek istiyorum” diye konuştu.
“Halk Günü” toplantısının yanı sıra kendisini ziyarete gelen vatandaşları da makamında ağırlayan Vali Tuncay Sonel, “Vatandaşlarımızın derdine derman olmaya çalışıyoruz. Devletimiz her zaman sizlerin yanında” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Valiliğin, kapısı, herkese, açık,
Yorumlar
Haber Yazılımı