ÜNYE YÖREX'E DAMGASINI VURDU

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
21 Ekim 2021 - Perşembe 08:51 Bu haber 642 kez okundu
 
ÜNYE YÖREX'E DAMGASINI VURDU
Antalya’da düzenlenen ve Türkiye'nin dört bir yanından katılımcıların bulunduğu yöresel ürün fuarına Ünye’den de katılım sağlanırken Ünye Belediyesi öncülüğünde Ünye Ticaret ve Sanayi Odası(ÜTSO), Ünye Ticaret Borsası (ÜTBO) ve Ünye Ziraat Odası işbirliği ile kurulan stantta Ünye’ye özgü yöresel ürünlerin tanıtımı yapıldı
Gündem Haberi
ÜNYE YÖREX'E  DAMGASINI VURDU

20-24 Ekim tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen yöresel ürünler fuarına ilgi oldukça fazla olurken fuarı ziyaret edenler arasında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı (TOBB) Rifat Hisarcıklıoğlu, Belediye Başkanları ve çok sayıda bürokratta yer aldı.

Bu yıl 11.’si düzenlenen fuarda yöresel ürünlerin hem Türkiye’de hem de Uluslararası pazarda tanıtımı yapılıyor. Ünye Belediyesi, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Ticaret Borsası ve Ünye Ziraat Odası fuarda Ünye’de üretilen yöresel ürünlerin tanıtımını yapıyor.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “YÖREX fuarındayız. Ünye'mizin yöresel ürünlerinin ülkemiz başta olmak üzere uluslararası pazarlarda tanıtımı ve yerel ekonomimize kazandırılması adına Ticaret ve Sanayi Odamız, Ticaret Borsamız ve Ziraat Odamız işbirliği ile YÖREX Yöresel Ürünler fuarına katıldık. Hem ilçemizin hem de bölgemizde yetişen yöresel ürünlerin tanıtılması ve pazarlanması anlamında önemli bir organizasyon. Ünye’miz için faydalı sonuçları olacağına inanıyorum. Ortaya koyduğumuz projelerle kentimize değer katmaya devam ediyoruz” dedi. 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: ÜNYE, YÖREX'E, , DAMGASINI, VURDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı