TENİS TURNUVASI SON BULDU

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
21 Eylül 2021 - Salı 08:57 Bu haber 1446 kez okundu
 
TENİS TURNUVASI SON BULDU
Ordu Büyükşehir Belediyesi Gençlik, Spor ve Sağlıklı Yaşam Şube Müdürlüğü, ORTUR A.Ş. ve Ordu Veteran Tenis Kulübü (OVTEK) tarafından düzenlenen “19 Eylül Tenis Turnuvası” sona erdi.
Spor Haberi
TENİS TURNUVASI SON BULDU

Karşıyaka Fatih Sultan Kompleksi Tenis Kortlarında gerçekleştirilen 19 Eylül Tenis TurnuvasıA grubu Erkekler, B Grubu Erkekler ve Kadınlar kategorisinde yapılan final maçları ile son buldu. 32 erkek, 11 kadın olmak üzere toplamda 43 tenisçinin katıldığı turnuvalarda toplamda 128 karşılaşma yapıldı. Her müsabakası ayrı çekişmeli geçen turnuvanın finalinde de tenisçiler izleyenlere büyük heyecan yaşattı.

BAŞARILI SPORCULAR KUPALARINI ALDI

Tenisçilerin kıyasıya mücadele ettiği karşılaşmalarda Kadınlar kategorisinde 1. Yaprak Gizem Karakoç, 2. ise Ebru Polat oldu. B Grubu Erkekler kategorisinde 1. Agah Genç, 2. Suat Pınar olurken A Grubu Erkekler kategorisinde 1. Onur Odabaş, 2. Yaşar Bayramlı oldu. Öte yandan Ordu tenisine verdiği emek ve katkılardan dolayı GülşenTapanoğlu ve Ercan Tapanoğlu’daYaşam Boyu Spor Ödülüne laik görüldü.

Başarı elde eden sporculara Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Çoşkun Alp, Altınordu Kaymakamı Ertan Karahan, Ordu Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı SeyffetinBilkay ve Ordu Veteran Tenis Kulübü Başkanı Furkan Yıldırım tarafından ödülleri verildi.

“ŞEHRİMİZDE BÖYLE BİR TESİSİN BULUNMASI BİZLER İÇİN BÜYÜK ŞANS”

Ordu Büyükşehir Belediyesinin tenis tesisi ile çok şanslı olduklarını söyleyen Ordu Veteran Tenis Kulübü Başkanı Furkan Yıldırım, “Büyükşehir Belediyesi olmak üzere bize ev sahipliği yapan ORTUR A.Ş. teşekkür ediyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Yıldırım şöyle konuştu:

“Bilindiği üzere tenis tüm dünyada kabul görmüş en nezih sporlardan bir tanesi. Şehrimizde bulunan bu tesis için de çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah uzun vadede Ordu’da uluslararası güzel turnuvalar görmek istiyoruz. Her yıl yaklaşık Türkiye’de 500’e yakın turnuva düzenleniyor. Bizde bu kulüp ve tesis sayesinde pastadan fazlasıyla payı hakkediyoruz. Bunu yapabilecek tesis ve kulüplere sahibiz. Her turnuvada da Ordu’muza turizm anlamında katkı sağlayacağını düşünüyorum.  Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere bize ev sahipliği yapan ORTUR A.Ş. teşekkür ediyorum. Yine tamamen gönüllülük esası ile çalışan Ordu Veteran Tenis Kulübü yönetim kurulu üyelerini teşekkür ediyorum” 

Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: TENİS, TURNUVASI, SON, BULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı