RİNGLERİN GELECEĞİ ORDU’DA YETİŞİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 09:01 Bu haber 1380 kez okundu
 
RİNGLERİN GELECEĞİ ORDU’DA YETİŞİYOR
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Altınordu İlçesinde Boks Antrenmanları devam ediyor
Spor Haberi
RİNGLERİN GELECEĞİ  ORDU’DA YETİŞİYOR

Pandemi nedeniyle verilen aranın ardından sosyal mesafe kuralları çerçevesinde şampiyonalara hazırlanan boksörler, antrenmanlarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Antrenörler nezaretinde ücretsiz kurs kayıtları ve antrenmanlar devam ediyor.
Avrupa ve Dünya şampiyonaları için madalya hedefleyen sporcular Pandemi sürecinde salonlarda ter döküyor.  Sporculardan İskender Can Varlık, Ahmet Şenol, İlayda Sıla Yurttutan, Yaser Rahman Kahraman, Batuhan Mataracı, Gökdeniz Sağlam, Yunus Refik Özkul, Arzu Naz Şahin ve İlayda Öztürk antrenmanlara yoğun bir şekilde devam ederek Ordu’yu ve ardından Türkiye’yi gururlandırmak için en iyi şekilde hazırlanıyorlar.
Boks İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Mustafa Genç, “ Pandemi sonrasında antrenmanlarımıza temizlik, hijyen ve mesafe kuralları içerisinde devam ediyoruz. Hijyen kurallarına uyarak antrenman öncesi sporcularımızı salona alırken dezenfektan ve ardından ateş ölçümü sonrası antrenmana başlatıyoruz. İnşallah Pandemi sürecini sağlıklı bir şekilde atlatıp Avrupa ve Dünya Şampiyonasında madalyalar hedefliyoruz. Bu süreçte antrenmanlarımız çok yoğun ve verimli bir şekilde geçiyor. Pandemi süreci bizleri etkilese de bizler ve ülkemiz bu durumu en iyi şekilde atlatacağız. Sporla Dünya’ya Türkiye olarak kendimizden söz ettireceğiz. En önemlisi bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmamız en büyük temennimiz. Sağlıklı bir gelecek bizi bekliyor.” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: RİNGLERİN, GELECEĞİ, , ORDU’DA, YETİŞİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı