Rektör Akdoğan, dünya şampiyonunu tebrik etti

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Mantar üretim tesisi artıyor

Mantar üretim tesisi artıyor

Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 09:39 Bu haber 990 kez okundu
 
Rektör Akdoğan, dünya şampiyonunu tebrik etti
ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, dünya şampiyonu olan İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı oyuncusu ve Ordu Üniversitesi öğrencisi olan Fikriye Hülür’ü tebrik etti.
Spor Haberi
Rektör Akdoğan, dünya şampiyonunu tebrik etti

23 Eylül tarihinde İtalya’da gerçekleştirilen dünya şampiyonası finalinde İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı İtalya’yı 3-2 mağlup ederek altın malyanın sahibi oldu. Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Alparslan İnce ve İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı’nda oynayan Spor Yöneticiliği 4’üncü sınıf öğrencisi Fikriye Hülür’ü makamında kabul ederek, göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı kendisini ve voleybol milli takımını tebrik etti.
Rektör Akdoğan tebrik sonrası yaptığı konuşmada, “İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımı oyuncusu üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu 4’üncü sınıf öğrencisi Fikriye Hülür’ün ve milli takımımızın elde etmiş olduğu dünya şampiyonluğu ülkemizi gururlandırmıştır. Öğrencimizi ve milli takımımızı bu üstün başarıdan dolayı hem üniversitemiz ve şehrimiz, hem de ülkemiz adına tebrik ediyor ve kutluyorum. Üniversitemiz, bu ve bunun gibi pek çok başarı ile gerek ulusal gerekse uluslararası alanda adını duyurmaya devam edecektir” dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Rektör, Akdoğan,, dünya, şampiyonunu, tebrik, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı