Ordu’da eğitim yatırımları sürüyor

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
17 Ağustos 2021 - Salı 09:27 Bu haber 2416 kez okundu
 
Ordu’da eğitim yatırımları sürüyor
Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ilk olarak Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret etti
Eğitim Haberi
Ordu’da eğitim  yatırımları sürüyor

Ziyarette Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Pehlivan'dan 2023 eğitim vizyonu kapsamında planlanan 2021-2022 eğitim öğretim yılına yönelik faaliyetler, onarım ve tadilat çalışmaları ile Milli Eğitim Bakanlığı planlamaları doğrultusunda, okullarda depreme karşı güçlendirme çalışmaları kapsamında programa alınan okullarımızın son durumları konusunda brifing aldı.
Kabataş'ta eğitim yatırımların inşaat alanlarında bir dizi incelemelerde bulunan Müdür Vargeloğlu alanda bulunan firma yetkililerinden bilgi alarak, yapılması gerekenleri değerlendirdi. Okul ve kurumların belirlenen süre içerisinde yeniden ve yenilenmiş binalarına kavuşmaları noktasında yapılan güçlendirme çalışmalarının takibinin Ordu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapıldığını ifade etti.
İlçe ziyaretinde, okul müdürleri ile bir araya gelen Müdürü Vargeloğlu "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir. " diye konuştu.
Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen Müdürümüz, Okul Müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken LGS ve YKS'de gösterdikleri başarıdan dolayı İlçe Millî Eğitim Müdürü ve Okul Müdürlerini tebrik etti 2021-2022 eğitim öğretim yılına 2023 eğitim vizyonu kapsamında hazır olunduğunu dile getirdi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Ordu’da, eğitim, , yatırımları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı