Okulum temiz töreni yapıldı

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
17 Ekim 2020 - Cumartesi 15:22 Bu haber 3724 kez okundu
 
Okulum temiz töreni yapıldı
Ordu Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Atatürk Kültür Merkezi (AKM)'nde, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme tedbirleri kapsamında düzenlenen "Okulum Temiz Belgesi" takdim törenine katıldı.
Eğitim Haberi
Okulum temiz töreni yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Türk Standartları Enstitüsü arasında imzalanan, eğitim kurumlarında hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyonu önleme İşbirliği protokolü kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi amacıyla Ordu'da " Okulum Temiz" belgesi almaya hak kazanan Altınordu'daki okullara belgeleri İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarından Avni Günay ve Olgun Küçük ile Altınordu İlçe Millî Eğitim Müdürü Onur Bekyürek ve Altınordu İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü idarecileri tarafından takdim edildi.
Okulum Temiz Belgesi takdim töreninin öncesinde okul müdürleri ile sohbette bulunan Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, "okul müdürlerinden beklentilerini dile getirirken, eğitim-öğretim yılı başından itibaren yapılması gereken planlamanın önemine değindi. Eğitim bir gönül işi ve aynı zamanda ekip ruhuyla çalışmayı gerektiren bir iş olduğunu ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir. Bakanlığımız 2023 Vizyon Belgesi ışığında çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çocuklarımızı özellikle sanata, spora, kültürel faaliyetlere yönlendirelim. Her bir öğrencimize farklı etkinliklerde rol verelim ve kendini gerçekleştirme fırsatını tanıyalım. " dedi. 
2020-2021 eğitim öğretim yılında ihtiyaç ve taleplere ilişkin istişarede bulunulan toplantıda, uzaktan ve yüz yüze eğitim süreci, okullarda yapılması gereken rehberlik çalışmaları ve ders programı planlamaları konusunda değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, okul müdürleri ile ayrı ayrı tanışarak, okullarını ziyaret edeceğini, 2023 eğitim vizyonu kapsamında yapılan çalışmaları yerinde göreceğini dile getirdi.
Toplantıda önemli notlar aldığını ifade eden Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, yapılacak çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunmasının ardından toplantı sona erdi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Okulum, temiz, töreni, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı