MÜDÜR VARGELOĞLU, EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELİYOR

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
30 Mart 2021 - Salı 10:55 Bu haber 3646 kez okundu
 
MÜDÜR VARGELOĞLU, EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELİYOR
İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Müdür Yardımcısı Fahri Zaimoğlu ile birlikte Aybastı'da bir dizi okul/kurum ziyaretlerinde bulundu.
Eğitim Haberi
MÜDÜR VARGELOĞLU, EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELİYOR

Müdür Vargeloğlu , ilçe ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdiği Aybastı ziyaretinde okul/kurumlarında ve eğitim yatırım alanlarında inceleme ve denetimlerde bulundu.

Uzaktan ve yüz yüze eğitim-öğretim çalışmalarını değerlendirirken,  inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, Aybastı ilçesinde Müdürlüğü'ne bağlı okul/kurumları ziyaret ederek, talep öneri ve ihtiyaçlar konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Devam eden ve biten eğitim yatırımları ile inşaat alanları ve okullarda yapılan onarımları yerinde gören Müdür Vargeloğlu derslik, kütüphane, pansiyon, yemekhane ve uygulama okullarında inceleme ve denetimlerde bulunarak, planlanan yatırımlar ile yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bilgi aldı. 

Salgın sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar, uzaktan ve yüz yüze eğitimde uyulması gereken kuralların hatırlatılması ve denetlenmesi, sosyal mesafe, maske kullanımı ve salgının önlenmesi kapsamında gerekli hassasiyetin gösterilmesi konularında görüşlerini ifade ederek, yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: MÜDÜR, VARGELOĞLU,, EĞİTİM, YATIRIMLARINI, İNCELİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı