Korgan'da 12 derslik okulun temeli atıldı

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
52 Orduspor FK bildiğiniz gibi
52 Orduspor FK bildiğiniz gibi
Haber
02 Kasım 2020 - Pazartesi 09:43 Bu haber 3777 kez okundu
 
Korgan'da 12 derslik okulun temeli atıldı
Plasmar Plastik ve Kimya Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş adına hayırsever iş insanı Mehmet Altunkılıç tarafından Korgan Yenipınar Mahallesi'nde yaptırılacak olan 12 derslikli okul binasının temeli, düzenlenen törenle atıldı.
Eğitim Haberi
Korgan'da 12 derslik okulun temeli atıldı

Düzenlenen temel atma törenine, Vali Yardımcısı Zafer Karamehmetoğlu, Korgan Kaymakamı Yunus Emre Şahin, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz,  İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Plasmar Plastik ve Kimya Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş adına hayırsever işadamı Mehmet Altunkılıç katıldı.
Törende konuşma yapan Müdür Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Geçmişten bugüne eğitime yatırım yapan hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Ordu'nun hayırseverliğini örnek olarak anlatmaya devam edeceğiz." dedi. Ülkemizin 2023 hedeflerine ulaşmasında eğitime yapılan yatırımın önemine dikkat çeken Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu, "İnşallah burada memleketimizin geleceğinde güzel roller alacak nesiller yetişecek. Ordu'daki, iyilik hareketi, Korgan'da Mehmet Bey ile başladı. Şu anda Eğitim Kenti Ordumuzda, 5 hayırseverimizle benzer projelere imza attık. Sayın Valimizin önderliğinde 7 hayırseverimizle daha okul yapımına başlayacağız. Bu harekete öncülük eden Temel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Cem Gençoğlu başta olmak üzere hayırseverimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum." diyerek sözlerini tamamladı.
Hayırsever İş İnsanı Mehmet Altunkılıç ise törende yaptığı konuşmada, "Burada gelecek nesiller yetiştirecek okulumuzun temel atma töreni için bir araya geldik. Allah tamamlamayı nasip etsin. Arkamızdan gelen nesillere de daha iyilerini yapmak nasip olur inşallah." dedi.
Konuşmaların ardından Vali Yardımcımız Zafer Karamehmetoğlu, Korgan Kaymakamı Yunus Emre Şahin, Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu ile birlikte butona basarak, 12 derslikli okulun temeline beton dökümünü gerçekleştirildi.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Korgan'da, 12, derslik, okulun, temeli, atıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı