Dünyanın en iyi öğretmeni arasına girdi

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
20 Eylül 2021 - Pazartesi 11:00 Bu haber 1752 kez okundu
 
Dünyanın en iyi öğretmeni arasına girdi
Ünye'de Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Muhammet Aydın, 2021 yılında Global Teacher Prize (Küresel Öğretmen Ödülü) yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına girmeye hak kazandı
Eğitim Haberi
Dünyanın en iyi  öğretmeni arasına girdi

Küresel Öğretmen Ödülü yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren öğretmeni Muhammet Aydın, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu'nu ziyaret etti.
Ziyarette, bir süre sohbette bulunan Müdür Vargeloğlu, "İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevi ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm eğitim yöneticilerimizin, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin özverili ve fedakarca bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum. Bu vesileyle eğitimde mükemmelliği teşvik etmek amacıyla, öğretmenlere verilen Küresel Öğretmen Ödülü yarışmasında dünyanın en iyi 50 öğretmeni arasına giren öğretmenimiz Muhammet Aydın'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Dünyanın, en, iyi, , öğretmeni, arasına, girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı