Boksörler Ringde

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
09 Ekim 2021 - Cumartesi 12:30 Bu haber 1694 kez okundu
 
Boksörler Ringde
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Üst Minikler, Yıldızlar ve Gençler Kadın-Erkek Boks müsabakaları Ordu Altınordu Merkez Ortaokulu Boks Salonu’nda düzenlenecek. Müsabakalar bugün saat 16:00’da başlayacak
Spor Haberi
Boksörler Ringde

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organizasyonu ile her yıl Ekim ayının 2. haftası kutlanan Amatör Spor Haftası bu yıl 8-14 Ekim tarihlerinde çeşitli etkinlik ve düzenlenen müsabakalarla kutlanıyor. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Amatör Spor Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Merkez Ortaokulu Boks Salonunda yarın saat 14:00’dan itibaren boks müsabakaları düzenlenecek. Müsabakada katılımcılar birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek.
Çevre illerdeki takımlarında katılacağı turnuvaya Trabzon'dan 13, Giresun'dan 4 takım katılacakken Ordu İl genelinde 6 takım katılım gösterecek. 
Boks müsabakaları üç kategoride Üst Minikler, Yıldızlar ve Gençler Kadın-Erkek olmak üzere toplam 13 sıklette gerçekleştirilecek olup, dereceye giren sporculara ödülleri Amatör Spor Haftası kapanış töreninde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından verilecek.
 
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: Boksörler, Ringde,
Yorumlar
Haber Yazılımı