AKKUŞ'A EĞİTİM YATIRIMI

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

AKADEMİK PERSONEL ALINACAK

SATILIK KONUTLAR

SATILIK KONUTLAR

Haber
27 Mart 2021 - Cumartesi 11:22 Bu haber 3415 kez okundu
 
AKKUŞ'A EĞİTİM YATIRIMI
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Ordu Akkuş İlçesine yapılacak olan eğitim yatırımları kapsamındaki okullar hakkında açıklamalarda bulundu
Eğitim Haberi
AKKUŞ'A EĞİTİM YATIRIMI

TBMM’de Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve İlçe Başkanı Ayşe Can Solakoğlu ile bir araya gelerek istişarelerde bulunan Gündoğdu, yaptığı açıklama da; "TOKİ tarafından yapılacak olan 24 Derslik ile 292 öğrencinin eğitimi için yapılması planlanan Cumhuriyet İlkokulu’muzun ihale aşaması tamamlanmış olup, yapım çalışmalarının en kısa sürede başlaması ve  çocuklarımızın eğitimine açılması için gerekli çalışmaları yakinen takip ediyoruz. Mart ayı içerisinde ihalesinin tamamlanmasını beklediğimiz MEB Akpınar İlkokulu’muz ise, 16 Derslik ile 323 öğrencimize eğitim-öğretim imkanı sağlayacak. “ dedi.
  Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu sözlerini; "Çocuklarımızın, yarınımızın teminatı olduğunu bilerek çalışıyoruz. Açılacak olan okullarımızın İl’imiz ve İlçe’miz için hayırlı olmasını diliyor, eğitim hayatına ilk adımını bu okullarda atacak olan yavrularımıza şimdiden başarılar diliyorum. “ diyerek tamamladı.
Kaynak: Editör: AFİŞ GAZETESİ
Etiketler: AKKUŞ'A, EĞİTİM, YATIRIMI,
Yorumlar
Haber Yazılımı